Perde & Stor Perde Yıkama Hizmeti

Perde, Stor Perde ve Jaluzi Yıkama Hizmetleri

Perde yıkama hizmeti evinizden perdelerinizin alınarak yıkanması ve tekrar evinize teslim edilmesi şeklinde gerçekleşir. Bu esnada perdelerinizin yerinden sökülmesi, yıkama tesislerimize getirilmesi ve ardından tekrar evinize getirilerek, yerine asılması hizmetleri tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dilerseniz yerinde yıkama hizmetleri kapsamında (yerinde yıkama yapmaya uygun olan perdelerinizin) evinizde temizlenmesini talep edebilirsiniz. Üstelik bunun için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur.


Perde yıkama hizmetleri kapsamında tül perde yıkama, zebra perde yıkama, kadife perde yıkama, stor perde yıkama, şönil perde ve fon perde yıkama gibi farklı tür ve çeşitlerdeki perdeleriniz güvenli ve tertemiz bir şekilde yıkanır.


City Halı Yıkama’da sunulan perde yıkama hizmetinde; perdenin cinsi kumaşın yapısı ve boyutuna göre hassas ve özel bir uygulama türü tercih edilir. Ev hanımları genellikle perdelerini evde yıkamayı tercih eder. Ancak bu durum, yıkamanın yapıldığı çamaşır makinelerinin perdeyi yıpratması, yapısını ve desenin bozması ve zaman zamanda is, duman, kurum, nemden kaynaklanan lekelerin yeterince çıkmamasına sebep olabilir. Çünkü perdeler viskon, ipek, keten gibi hassas ipliklerle üretildiği için sıradan ve standart bir yıkama yapılması bu perdelerin yapısına ya da desenine zarar verebilir.


Sunduğumuz perde yıkama hizmetinde ister standart perdeler ister özel ve farklı yapılarda üretilmiş şönil kumaş ya da floş perde olsun, tüm perdeleriniz özel makinelerde ve perdenin cinsine uygun yıkama programları ile yıkanır. Perdenizin duruşu ve yapısına uygun özel deterjan ve yumuşatıcılar kullanılarak yıkanır. Ardından özenle kurtulur. Dilerseniz stor perde ve jaluziler gibi söküp takılması profesyonellik gerektiren ve yanlış şekilde söküp takıldığında bozulabilecek perdelerinizin de yıkaması titizlikle gerçekleştirilir.


Perde yıkama konusunda bilgi almak ve bizlerle ücretsiz olarak iletişime geçmek için sitedeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Foto

Perdelerinize Değer Verin

Perdelerinizi makineye atıp yıkadıktan sonra, ütüleme dahi yapmadan asıyor olabilirsiniz. Bu elbette pratik bir yöntemdir. Ancak özenle seçerek evinize astığınız perdeleriniz daha doğru, kaliteli ve uzun yıllar kullanmanız için uzman bir temizliği hak etmiyor mu?

Foto

Perdenize Göre Yıkama

City'de size ve perdenize özel yıkama yapılır. Fransız Tül perde, Zebra perde, Japon perde, Floş perde, Şönil perde, Drape Fon perde, Rustik perde, Jaluzi veya Dikey perde ya da Ahşap perdeniz için her bir türe özel yıkama tekniği ve temizleme malzemesi City'de.

Hemen Yandaki Formu Doldurun. Ücretsiz Bilgi ve Fiyat Alın.
İletişim Bilgilerimiz

Neden City Halı Yıkama?

  • Profesyonel Halı Yıkama Makineleri ile Temizlik
  • Avantajlı Metrekare Fiyatları
  • Özel Halı Yıkama Uzmanlığı
  • Süper Hızlı Teslimat
  • Yerinde Yıkama Hizmetleri
  • %100 Hijyenik - Antibakteriyel

Sıkça Sorulan Sorular

Halı ve koltuklarım evimde yıkansın istiyorum. Bu mümkün mü?

Evet mümkün. Endüstriyel makineler kullanarak sunduğumuz uzman halı yıkama hizmetlerini, dilerseniz evinizde veya ofisinizde de sunuyoruz. Yerinde Halı Yıkama Hizmeti ile stor perdeleriniz, koltuklarınız, halılarınız, yorgan ve diğer ev tekstili ürünleriniz birkaç saat içerisinde pırıl pırıl ve tertemiz!.

Halı Yıkama Fiyatları Hakkında Nereden Bilgi Alabilirim?

Sitemizde bulunan Halı Yıkama Fiyat Listesi aracılığı ile halı yıkama metrekare fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz İndirimli Halı Yıkama fiyatları ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için İletişim Formu'nu doldurabilirsiniz.

Halılarımı Evimden Almak ve Teslim Etmek İçin Ücret Alıyor Musunuz?

Kesinlikle hayır! City Halı Yıkama hizmetlerini tercih ettiğinizde, halı veya kilimleriniz ücretsiz olarak evinizden alınır, yıkandıktan sonra özel parfümlü ambalajında yine evinize kadar ücretsiz teslim edilir. Halı yıkama metrakare fiyat ücreti dışında başka hiçbir masrafınız olmaz.

Makinelerde Yapılan Yıkama Halıya Zarar Verir Mi?

Hayır. City Halı Yıkama, uluslararası standartları sağlayan ve gelişmiş Alman teknolojisine sahip endüstriyel makinelerde yıkama yapar. Bu sayede halınız otopark vb. yerlerde yapılan merdiven altı yıkama yerlerindeki gibi zarar görmez, yıkandıktan sonra açık serme usulü kurutulmadığı için kirlenmez. Bu yüzden sunduğumuz fiyatlar, uluslararası endüstriyel halı yıkama hizmeti açısından son derece ekonomiktir.

İstanbul'daki En İyi Halı Yıkama Hizmeti ile Tanışmaya Hazır Mısınız?

Yukarıdaki iletişim formunu doldurabilir veya bize hemen yandaki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız

+90 212 963 3610
info@cityhaliyikama.com