Koltuk Yıkama Hizmeti

Evinizdeki Tüm Koltuklar Tertemiz ve Lekesiz Olsun

Koltuklarınızda biriken kir, leke zaman içerisinde koltuklarınızda kötü bir görünüm ve kokuya neden olabilir. Özellikle çocuklu evlerde minik ellerin döktüğü yiyecek veya içecekler, ya da oyun esnasında koltukları kirleten boya ya da resim kalemleri olabilir. City Halı Yıkama hizmetleri olarak evinizdeki koltukları, yerinde yıkama hizmetimiz kapsamında ekstra servis ücreti olmadan yıkıyor, koltuklarınızı hijyenik ve tertemiz yapıyoruz.


Koltuklarınızın kılıfları ve kolçak kısımları yoğun kir birikimine neden olmaktadır. City Halı Yıkama olarak evinizde en sık kullanılan ve en çok kirlenen eşyalardan olan koltuklarınızı profesyonel temizlik makinelerimizle evinize kadar gelerek yıkıyoruz. Koltuk kirlerinizi yok ediyor, pırıl pırıl yapıyoruz. Siz sadece bize ulaşın, uzmanından temizlik hizmeti almanın ayrıcalığını yaşayın.

Foto

Koltuk Kirlerine Son

Koltuklarınız yıkanırken şu aşamalardan geçer: Profesyonel ekibimiz evinize gelerek koltuklarınızı özenle temizleye, özel organik deterjanlarımızı kullanarak, bitki özlü aktif enzim bileşenleri sayesinde koltuğunuza sinmiş olan leke ve kokuların giderilmesi ile başlar. Bu sayede kir ve inatçı lekeler derinlemesine temizlenerek çıkarılır. Vakumlu özel emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yıkama ekipmanımız, koltuklarınızı dikkatlice kurutarak nemden arındırır ve böylece yıkama işlemi tamamlanmış olur.

Foto

Ayağınıza Geliyoruz

Koltuk yıkaması yapabilen ıslak - kuru vakumlu elektrik süpürgeleri olsa da, bu süpürgeler yeterince güçlü olmadıkları için zamanla koltuk süngerlerinizdeki nemi alamayarak şişmelere ve nem kokusuna sebep olabilir. Bu yüzden koltuk yıkama konusunda profesyonel temizlik almanızı öneririz. Bizi aradığınızda, ücretsiz evinize gelir, tüm koltuklarınızı tertemiz yıkar ve kuruturuz. Evinizdeki tek bir eşyanın bile yerini değiştirmeden aradığınız temizliğe kolayca sahip olursunuz. Tertemiz koltuk yıkama City'de!

Hemen Yandaki Formu Doldurun. Ücretsiz Bilgi ve Fiyat Alın.
İletişim Bilgilerimiz

Neden City Halı Yıkama?

  • Profesyonel Halı Yıkama Makineleri ile Temizlik
  • Avantajlı Metrekare Fiyatları
  • Özel Halı Yıkama Uzmanlığı
  • Süper Hızlı Teslimat
  • Yerinde Yıkama Hizmetleri
  • %100 Hijyenik - Antibakteriyel

Sıkça Sorulan Sorular

Halı ve koltuklarım evimde yıkansın istiyorum. Bu mümkün mü?

Evet mümkün. Endüstriyel makineler kullanarak sunduğumuz uzman halı yıkama hizmetlerini, dilerseniz evinizde veya ofisinizde de sunuyoruz. Yerinde Halı Yıkama Hizmeti ile stor perdeleriniz, koltuklarınız, halılarınız, yorgan ve diğer ev tekstili ürünleriniz birkaç saat içerisinde pırıl pırıl ve tertemiz!.

Halı Yıkama Fiyatları Hakkında Nereden Bilgi Alabilirim?

Sitemizde bulunan Halı Yıkama Fiyat Listesi aracılığı ile halı yıkama metrekare fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz İndirimli Halı Yıkama fiyatları ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için İletişim Formu'nu doldurabilirsiniz.

Halılarımı Evimden Almak ve Teslim Etmek İçin Ücret Alıyor Musunuz?

Kesinlikle hayır! City Halı Yıkama hizmetlerini tercih ettiğinizde, halı veya kilimleriniz ücretsiz olarak evinizden alınır, yıkandıktan sonra özel parfümlü ambalajında yine evinize kadar ücretsiz teslim edilir. Halı yıkama metrakare fiyat ücreti dışında başka hiçbir masrafınız olmaz.

Makinelerde Yapılan Yıkama Halıya Zarar Verir Mi?

Hayır. City Halı Yıkama, uluslararası standartları sağlayan ve gelişmiş Alman teknolojisine sahip endüstriyel makinelerde yıkama yapar. Bu sayede halınız otopark vb. yerlerde yapılan merdiven altı yıkama yerlerindeki gibi zarar görmez, yıkandıktan sonra açık serme usulü kurutulmadığı için kirlenmez. Bu yüzden sunduğumuz fiyatlar, uluslararası endüstriyel halı yıkama hizmeti açısından son derece ekonomiktir.

İstanbul'daki En İyi Halı Yıkama Hizmeti ile Tanışmaya Hazır Mısınız?

Yukarıdaki iletişim formunu doldurabilir veya bize hemen yandaki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız

+90 212 963 3610
info@cityhaliyikama.com