Halı Yıkama Hizmeti

Halı Yıkama Hizmetimiz ve Kapsamı

Halı Yıkama hizmeti evinizde bulunan halı veya kilimlerin yerinde teslim alınmasından profesyonel endüstriyel makinelerde yıkanmasına, kurutulup özel ambalajlama yapılarak yeniden evinize kadar teslim edilmesine dek devam eden bir hizmet sürecidir. Bu hizmet kapsamında halılarınız otomatik makinelerde el değmeden yıkanmaktan ve vakum sistemleriyle arındırılarak özel makinelerde kurtulmaktadır. Halı Yıkama hizmeti profesyonel ekiplerimiz tarafından sizlerin memnuniyeti göz önünde bulundurularak en iyi koşullarda gerçekleştirilmeye çalışılır. Bu hizmet sonrasında halılarınız tüm toz, kir, çıkması zor leke ve havdan arınarak tertemiz, pürüzsüz ve antibakteriyel hale gelir.


Alman teknolojisine sahip makine parkımızda standart bir halı yıkama hizmeti yerine, Sahip olduğunuz halıların türlerine genişlik ve dokuma yöntemlerine göre özel yıkama programları uygulanır. Bu sayede halılarınız daha doğru temizlik ve lekelerin Azami seviyede çıkartılması başarı ile gerçekleştirilir. Halılarınızı özel yıkama programı sayesinde aynı zamanda yanlış uygulamaların önüne geçilerek halılarınızın zarar görmesi gibi ihtimaller ortadan kaldırılmaya çalışılır. Çünkü Genellikle bu tip durumlar Halı Yıkama konusunda uzmanlığı olmayan ve profesyonel anlamda Halı Yıkama hizmeti sunmayan yerlerin yanlış uygulamaları sebebiyle ortaya çıkar.


City Halı Yıkama olarak, makine halısı yıkama, el halısı yıkama, dokuma Halı Yıkama, Uzakdoğu ve Çin halısı yıkama, Shaggy Halı Yıkama, tufted Halı Yıkama ve farklı yörelere ait özel dokuma halılarının yıkanması konusunda hizmet vermekteyiz.

Foto

Herkese Yıkatmayın!

Halılarınızı eski usül yöntemlerle, üzerine çizmelerle basarak veya yalın ayak yıkama yapan merdiven altı yerlere emanet etmeyin. Benzer şekilde; düşük profilli makineler kullanan ve özellikle hangi halıların hassas yıkama gerektirdiği konusunda bilgisi olmayan personele sahip işletmelerden uzak durun. Zira halılarınızı böyle amatör yerlere vermek yerine hiç yıkatmamanız daha iyidir!

Foto

Yıkandıktan Sonrası?

Halılarınız yıkandı ve temizlendi. Peki nasıl bir ortamda kuruyor? Halılarınız makinede yıkansa bile; açık ortamda, üzerinde çeşitli kanatlı böceklarin konabileceği, kuş ya da kedi gibi sokak hayvanlarının temas edebileceği ortamlarda ve sererek kurutulursa evinize mikrop taşıyabilir. Nasıl bir ortamda kuruduğunu bilmediğiniz yerlere halılarınızı ve sağlığınızı asla emanet etmeyin.

Hemen Yandaki Formu Doldurun. Ücretsiz Bilgi ve Fiyat Alın.
İletişim Bilgilerimiz

Neden City Halı Yıkama?

  • Profesyonel Halı Yıkama Makineleri ile Temizlik
  • Avantajlı Metrekare Fiyatları
  • Özel Halı Yıkama Uzmanlığı
  • Süper Hızlı Teslimat
  • Yerinde Yıkama Hizmetleri
  • %100 Hijyenik - Antibakteriyel

Sıkça Sorulan Sorular

Halı ve koltuklarım evimde yıkansın istiyorum. Bu mümkün mü?

Evet mümkün. Endüstriyel makineler kullanarak sunduğumuz uzman halı yıkama hizmetlerini, dilerseniz evinizde veya ofisinizde de sunuyoruz. Yerinde Halı Yıkama Hizmeti ile stor perdeleriniz, koltuklarınız, halılarınız, yorgan ve diğer ev tekstili ürünleriniz birkaç saat içerisinde pırıl pırıl ve tertemiz!.

Halı Yıkama Fiyatları Hakkında Nereden Bilgi Alabilirim?

Sitemizde bulunan Halı Yıkama Fiyat Listesi aracılığı ile halı yıkama metrekare fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz İndirimli Halı Yıkama fiyatları ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için İletişim Formu'nu doldurabilirsiniz.

Halılarımı Evimden Almak ve Teslim Etmek İçin Ücret Alıyor Musunuz?

Kesinlikle hayır! City Halı Yıkama hizmetlerini tercih ettiğinizde, halı veya kilimleriniz ücretsiz olarak evinizden alınır, yıkandıktan sonra özel parfümlü ambalajında yine evinize kadar ücretsiz teslim edilir. Halı yıkama metrakare fiyat ücreti dışında başka hiçbir masrafınız olmaz.

Makinelerde Yapılan Yıkama Halıya Zarar Verir Mi?

Hayır. City Halı Yıkama, uluslararası standartları sağlayan ve gelişmiş Alman teknolojisine sahip endüstriyel makinelerde yıkama yapar. Bu sayede halınız otopark vb. yerlerde yapılan merdiven altı yıkama yerlerindeki gibi zarar görmez, yıkandıktan sonra açık serme usulü kurutulmadığı için kirlenmez. Bu yüzden sunduğumuz fiyatlar, uluslararası endüstriyel halı yıkama hizmeti açısından son derece ekonomiktir.

İstanbul'daki En İyi Halı Yıkama Hizmeti ile Tanışmaya Hazır Mısınız?

Yukarıdaki iletişim formunu doldurabilir veya bize hemen yandaki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız

+90 212 963 3610
info@cityhaliyikama.com