Ev Tekstil Ürünleri Yıkama Hizmeti

Yorgan, Yastık, Yatak Örtüsü, Kırlent ve Çarşaf Yıkama Hizmeti

Evinizde bulunan tekstil ürünlerinin de yıkanması ve doğru bir şekilde temizlenmesi Evinizdeki toplam hijyen açısından son derece önemlidir. Çünkü yatağınızda mayt adı verilen çeşitli mikro bakteriler bulunur ve bunlar vücudumuzdan dökülen kepek Vücut kılı yada saç kılı gibi materyallerle beslenir. Özellikle kış aylarında sağlığımız açısından son derece zararlı hale gelebilen bu bakteriler, hastalık ve alerji yapabilir.


Bu yüzden evimizdeki Tekstil ürünlerinin de son derece temiz olması ve yatağımızın düzenli olarak yıkanması büyük önem taşımaktadır. City olarak evinizde bulunan yatak yorgan yastık ve bunlara ait kılıfların kırlent ve yatak örtüsü gibi ev tekstili ürünlerinin tertemiz olmasını Antibakteriyel ve hijyenik ortamda yaşamanızı sağlayabiliriz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim formu aracılığıyla bize ulaşın.

Foto

Yatak ve Yorgan Yıkama

Evinizdeki yorgan, yastık ve yatağınız için temizlik, günlük hijyeniniz açısından vazgeçilmez olmalıdır. Mayt adı verilen bakteriler ile her gün yaşamak, alerji ve solunum problemlerine yol açabilir. Bu yüzden ev tekstili ürünlerinizde profesyonel temizlik hizmeti almak, sizin yararınızadır.

Foto

Evinizde Maksimum Hijyen

City Halı Yıkama hizmetleri olarak, halı ve perdelerinizin dışında yatak yıkama, yorgan yıkama, yastık yıkama, yatak örtüsü yıkama, kırlent ve yastık kılıfı dahil olmak üzere ev tekstili ürünlerinizin tertemiz ve hijyenik olmasını sağlıyoruz.

Hemen Yandaki Formu Doldurun. Ücretsiz Bilgi ve Fiyat Alın.
İletişim Bilgilerimiz

Neden City Halı Yıkama?

  • Profesyonel Halı Yıkama Makineleri ile Temizlik
  • Avantajlı Metrekare Fiyatları
  • Özel Halı Yıkama Uzmanlığı
  • Süper Hızlı Teslimat
  • Yerinde Yıkama Hizmetleri
  • %100 Hijyenik - Antibakteriyel

Sıkça Sorulan Sorular

Halı ve koltuklarım evimde yıkansın istiyorum. Bu mümkün mü?

Evet mümkün. Endüstriyel makineler kullanarak sunduğumuz uzman halı yıkama hizmetlerini, dilerseniz evinizde veya ofisinizde de sunuyoruz. Yerinde Halı Yıkama Hizmeti ile stor perdeleriniz, koltuklarınız, halılarınız, yorgan ve diğer ev tekstili ürünleriniz birkaç saat içerisinde pırıl pırıl ve tertemiz!.

Halı Yıkama Fiyatları Hakkında Nereden Bilgi Alabilirim?

Sitemizde bulunan Halı Yıkama Fiyat Listesi aracılığı ile halı yıkama metrekare fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz İndirimli Halı Yıkama fiyatları ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için İletişim Formu'nu doldurabilirsiniz.

Halılarımı Evimden Almak ve Teslim Etmek İçin Ücret Alıyor Musunuz?

Kesinlikle hayır! City Halı Yıkama hizmetlerini tercih ettiğinizde, halı veya kilimleriniz ücretsiz olarak evinizden alınır, yıkandıktan sonra özel parfümlü ambalajında yine evinize kadar ücretsiz teslim edilir. Halı yıkama metrakare fiyat ücreti dışında başka hiçbir masrafınız olmaz.

Makinelerde Yapılan Yıkama Halıya Zarar Verir Mi?

Hayır. City Halı Yıkama, uluslararası standartları sağlayan ve gelişmiş Alman teknolojisine sahip endüstriyel makinelerde yıkama yapar. Bu sayede halınız otopark vb. yerlerde yapılan merdiven altı yıkama yerlerindeki gibi zarar görmez, yıkandıktan sonra açık serme usulü kurutulmadığı için kirlenmez. Bu yüzden sunduğumuz fiyatlar, uluslararası endüstriyel halı yıkama hizmeti açısından son derece ekonomiktir.

İstanbul'daki En İyi Halı Yıkama Hizmeti ile Tanışmaya Hazır Mısınız?

Yukarıdaki iletişim formunu doldurabilir veya bize hemen yandaki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız

+90 212 963 3610
info@cityhaliyikama.com