City Halı Yıkama Hakkında

City Halı Yıkama olarak sunduğumuz hizmetler ve felsefemiz

City Halı Yıkama hizmetleri olarak genel felsefemiz, “nitelikli personel nitelikli hizmet anlayışı”dır. Bu felsefe çerçevesinde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını anlamaya çalışır ve sahip oldukları ürüne göre, onlara çözümler üretmeye gayret ederiz. Yıllardır verdiğimiz hizmet anlayışı da bu düşünce yapısı ile şekillenmektedir.


Sunduğumuz hizmetler arasında Halı Yıkama hizmetleri, perde ve stor perde yıkama hizmetleri, koltuk yıkama hizmetleri, yatak ve ev tekstili gibi çeşitli ürünlerin yıkanması ile ürünlerini getiremeyen veya teslim etmek istemeyen müşterilerimiz için yerinde yıkama hizmetleri yer almaktadır. Bununla birlikte İstanbul'un önemli plazalarında Türkiye'nin önde gelen şirketlerine kurumsal temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Foto

İstanbul'da Hizmetinizdeyiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama hizmetleri kapsamında Şişli, Mecidiyeköy, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp, Göktürk, Levent, Sanayi Mahallesi, 4. Levent, Zekeriyaköy, Kağıthane, Eminönü, Maslak, Taksim, Bakırköy, Bahçeşehir, Beylikdüzü başta olmak üzere birçok semte hizmet sunmaktayız.

Foto

Yakında Anadolu Yakası

Şubeleşme stratejimiz kapsamında İstanbul Anadolu Yakası Halı Yıkama ile Ümraniye Halı Yıkama, Maltepe Halı Yıkama, Kartal Halı Yıkama, Kadıköy Halı Yıkama, Üsküdar Halı Yıkama, Ataşehir Halı Yıkama, Bostancı Halı Yıkama, Sancaktepe, Beykoz ve Kozyatağı gibi semtlere hizmet vereceğiz.

Hemen Yandaki Formu Doldurun. Ücretsiz Bilgi ve Fiyat Alın.
İletişim Bilgilerimiz

Neden City Halı Yıkama?

  • Profesyonel Halı Yıkama Makineleri ile Temizlik
  • Avantajlı Metrekare Fiyatları
  • Özel Halı Yıkama Uzmanlığı
  • Süper Hızlı Teslimat
  • Yerinde Yıkama Hizmetleri
  • %100 Hijyenik - Antibakteriyel

Sıkça Sorulan Sorular

Halı ve koltuklarım evimde yıkansın istiyorum. Bu mümkün mü?

Evet mümkün. Endüstriyel makineler kullanarak sunduğumuz uzman halı yıkama hizmetlerini, dilerseniz evinizde veya ofisinizde de sunuyoruz. Yerinde Halı Yıkama Hizmeti ile stor perdeleriniz, koltuklarınız, halılarınız, yorgan ve diğer ev tekstili ürünleriniz birkaç saat içerisinde pırıl pırıl ve tertemiz!.

Halı Yıkama Fiyatları Hakkında Nereden Bilgi Alabilirim?

Sitemizde bulunan Halı Yıkama Fiyat Listesi aracılığı ile halı yıkama metrekare fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz İndirimli Halı Yıkama fiyatları ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için İletişim Formu'nu doldurabilirsiniz.

Halılarımı Evimden Almak ve Teslim Etmek İçin Ücret Alıyor Musunuz?

Kesinlikle hayır! City Halı Yıkama hizmetlerini tercih ettiğinizde, halı veya kilimleriniz ücretsiz olarak evinizden alınır, yıkandıktan sonra özel parfümlü ambalajında yine evinize kadar ücretsiz teslim edilir. Halı yıkama metrakare fiyat ücreti dışında başka hiçbir masrafınız olmaz.

Makinelerde Yapılan Yıkama Halıya Zarar Verir Mi?

Hayır. City Halı Yıkama, uluslararası standartları sağlayan ve gelişmiş Alman teknolojisine sahip endüstriyel makinelerde yıkama yapar. Bu sayede halınız otopark vb. yerlerde yapılan merdiven altı yıkama yerlerindeki gibi zarar görmez, yıkandıktan sonra açık serme usulü kurutulmadığı için kirlenmez. Bu yüzden sunduğumuz fiyatlar, uluslararası endüstriyel halı yıkama hizmeti açısından son derece ekonomiktir.

İstanbul'daki En İyi Halı Yıkama Hizmeti ile Tanışmaya Hazır Mısınız?

Yukarıdaki iletişim formunu doldurabilir veya bize hemen yandaki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız

+90 212 963 3610
info@cityhaliyikama.com